Jaučiame daugiau, nei matome!

 

 

 

 

 

Kaip efektyviai pašalinti varginantį nugaros ar juosmens skausmą jau dabar?

 

Jaučiate ūmų, veriantį skausmą pečių linijoje ar juosmeninėje nugaros dalyje, geriate nuskausminamuosius vaistus, kurie skausmą panaikina kažkuriam laikui, tačiau netrukus šis skausmas vėl atsinaujina? Mūsų salone dirbantys medicinos specialistai jau pirmo gydomojo masažo metu šiuos skausmus jūsų viršutinėje ar apatinėje nugaros dalyje panaikins, o atlikus dešimt gydomojo masažo seansų, šių skausmų priežastis bus pašalinta, todėl skausmai daugiau neatsinaujins. Be to, masažo metu jūsų kūnas visiškai atsipalaiduos, pagerės jūsų nuotaika, tiksliai sužinosite jūsų jaučiamų skausmų priežastį ir realią savo stuburo būklę.

Norite apie tai sužinoti daugiau – skambinkite tel. Nr. 8 685 11137 arba registruokitės el. paštu info@matanciosrankos.lt

 

 

Kaip efektyviai pašalinti celiuilitą bei sumažinti kūno apimtis jau dabar?

 

Šlaunų ir sėdmenų srityse, celiulito pažeistą nelygią ir grublėtą odą Jūs tepate anticeliulitiniais geliais ir kremais, tačiau odoje esančios duobelės neišnyksta ir jūsų šlaunų bei sėdmenų oda netampa lygi? Mūsų specialistų atliekamas anticeliulitinis masažas kartu su vakuuminio masažo bei įvyniojimo procedūra per trumpą laiką išlygins jūsų šlaunų ir sėdmenų odą bei panaikins celiulito atsiradimo priežastis. Be to, atliekant įvyniojimą su Cello geliais, pašalinsime dėl celiulito atsiradusias poodinių riebalų sankaupas ir Jūsų oda be jokių abejonių bus lygi mažiausiai 6 mėnesius.

 

Norite apie tai sužinoti daugiau – skambinkite tel. Nr. 8 685 11137 arba registruokitės el. paštu info@matanciosrankos.lt

 

Kaip greitai atsistatyti po traumų?

 

Jūsų sąnario trauma ar kaulo lūžis jau sugijo, jūs mankštinate sugujusią traumos vietą, tačiau jūsų kūno judesiai pažeidimo vietoje neatsistato į prieš traumą buvusią būklę, todėl jie dar sukaustyti ir trukdo jums judėti visiškai laisvai? Mūsų salone dirbantis kineziterapeutas, specialiai jums parinks ir pritaikys pažangiausias pasaulyje mankštos technikas ir priemones, todėl jūsų nejudrūs sąnariai bus išmankštinti ir pradės idealiai atlikti savo funkcijas, per neabejotinai trumpiausią reabilitacijos laiką. Be to, pagerės bendra jūsų organizmo fizinė būklė, jūs tapsite žvalesni ir energingesni.

Norite apie tai sužinoti daugiau – skambinkite tel. Nr. 8 685 11137 arba registruokitės el. paštu info@matanciosrankos.lt

 

Taikome 100% pinigų gražinimo garantiją!

 

Jei bet kokios mūsų paslaugos atlikimo metu, jums kažkas nepatiks ar netiks, mes be jokių papildomų klausimų gražinsime jums pinigus.

Taip pat masažo poveikį galėsite išbandyti net 30 dienų. Jei per šį laikotarpį pastebėsite, kad jūsų sveikata nepagerėjo… jei masažas ar kita procedūra nepatenkino jūsų lūkesčių…, kreipkitės į mus dėl pinigų susigrąžinimo ir per keletą dienų viskas bus atlikta.


1