Masažas

Masažas Vilniuje

Klientų atsiliepimai

Genovaitė Šaikuvienė 2014 04 16 Kadangi Moters dienos proga iš sūnaus gavau dovanų kuponą masažo salone „Matančios rankos“, esančiame Gedimino pr. 32, Vilniuje, tad leidau sau atsipūsti nuo dienos darbų ir pasimėgauti atgaivos akimirkomis masažo kabinete. Pasirinkau kūno linijas modeliuojantį masažą ir nenusivyliau. Masažas buvo nuostabus, profesionalus. Po jo jaučiausi palengvėjusi ir pailsėjusi. Puiki švelnių, šiltų ir stiprių rankų masažuotoja, deja, nelabai pamenu vardo, rodos Aistė :) Netrikdė kalbomis. Visą laiką kabinete grojo raminanti muzika. Tai tikrai puikus masažo salonas, jauki aplinka, gražus interjeras. Maloni salono administratorė. Nuoširdžiai ir ramia sąžine galiu rekomenduoti apsilankyti masažo salone „Matančios rankos“ ir pasimėgauti atgaivos akimirkomis.
p. Tomas 2014 04 09 Norėčiau padėkoti masažuotojai – kineziterapeutei Anai už nuostabų viso kūno masažą. Atėjau į ,,Matančias rankas“ dėl to, kad jaučiausi pavargęs,prastai miegojau, bei kartais skaudėdavo nugarą dėl sėdimo darbo. Jau po pirmojo masažo, pajutau, viso kūno atsigavimą, bei pagerėjusį miegą. Taip pat retesnius nugaros skausmus. Būtinai apsilankysiu masažo salone dar ne vieną kartą, dėl profesionalaus masažo, bei teigiamo efekto po jų.
p. Julija 2014 04 03 Pavasariui atėjus, leidau sau palepinti kūną ir įsigijusi vakuuminių masažų seansą likau juo be galo patenkinta. Stengiausi nesusidaryti išankstinės nuomonės ir nedėti per daug vilčių, bet rezultatas nustebino mane pačią – oda tapo akivaizdžiai lygesnė, šlaunų ir sėdmenų apimtys sumažėjo keliais centimetrais, o figūra įgavo dailesnes formas, gražų siluetą. Procedūra neskausminga, o derinant su sveika mityba ir sportu – itin efektyvi. Be to, masažo salono “Matančios rankos” personalas, o ypač mieloji p. Elvyra, atlikusi šią procedūrą, buvo papildoma priežastis nekantriai laukti vis naujo apsilankymo. Esu dėkinga Jums už peną ne tik kūnui, bet ir sielai.
Rasa Bukelskienė 2014 03 28 Pas Jus atvykau norėdama atsikratyti įtampos ir atsipalaiduoti. Lankiausi pas masažuotoją Algirdą, kuris labai patiko tiek savo masažo technika, tiek nuoširdžiais patarimais, kaip stiprinti sveikatą. Švari, jauki, šilta atmosfera, malonus bendravimas: 10 balų – štai kaip vertinu šį saloną.
Irma Trapinskienė 2014 03 03 „Matančios rankos“ salone įsigijau 12 masažų kursą, nes jaučiau nugaros bei galvos skausmus dėl patirtos stuburo traumos. Po masažų jaučiausi atsipalaidavusi, sumažėjo galvos skausmai, padaugėjo energijos.
Giedrė Brazienė 2014 02 17 Kadangi dirbu sėdimą darbą, kiekvienais metais profilaktiškai renkuosi masažų kursą. Pasirinkau „Matančias rankas“, nes šis salonas turi ir masažuotoją – kineziterapeutę (Ana). Po masažo jaučiausi geriau, gavau daug patarimų ir išmokau mankštos pratimų, kuriuos ir dabar atlieku namie, kad sustiprinčiau nugaros raumenis. Likau patenkinta specialistės darbu, taip pat pasidžiaugiau jaukia aplinka ir šiltu priėmimu.

Skaityti visus atsiliepimus

Kokybiškų paslaugų garantija

pinigu-grazinimo-melyna

Taikome 100% pinigų gražinimo garantiją!

Jei bet kokios mūsų paslaugos atlikimo metu, jums kažkas nepatiks ar netiks, mes be jokių papildomų klausimų gražinsime jums pinigus. Taip pat masažo poveikį galėsite išbandyti net 30 dienų. Jei per šį laikotarpį pastebėsite, kad jūsų sveikata nepagerėjo… jei masažas ar kita procedūra nepatenkino jūsų lūkesčių…, kreipkitės į mus dėl pinigų susigrąžinimo ir per keletą dienų viskas bus atlikta.

Masažo paslaugos

Mūsų atliekamas profesionalus masažas ir individualiai parinkti mankštos pratimai gali išspręsti daugelį Jūsų sveikatos problemų.

Individualus skausmą šalinantis masažas
Individualus celiulito šalinimo apimčių mažinimo bei kūno linijų modeliavimo masažas
Individualus stresą ir įtampą nuimantis masažas
Individualus atpalaidavimo ir poilsio masažas
Individualus veido masažas
Limfodrenažinis masažas pulstar aparatu

Įveskite savo duomenis ir gaukite pirminę konsultaciją telefonu + 50% nuolaidą Pirmam masažui!

 Sutinku gauti informaciją el.paštu ir telefonu

captcha


Mums jau 10 metų – Masažo ekspertai „Matančios rankos“
Nuoroda Žiniasklaida apie mus (informacija ruošiama)
Esame atlikę daugiau nei 36 000 procedūrų
Esame Kliento sveikatą apdraudę 50 000 Lt / 14 481 € suma
Bendradarbiaujame su draudimo bendrovėmis, kurios apmoka klientams suteiktas paslaugas
Turime medicininį išsilavinimą
Įmonė licencijuota Sveikatos akreditacijos tarnybos
Taikome 100% pinigų grąžinimo garantiją