Masažas

Masažas Vilniuje

 

 Jaučiame daugiau, nei matome!

 

 p. Aušra U. 2014-11-09
Norėjau padėkoti už tai, kad pas jus dirba tokie puikūs žmonės kaip masažistė Ana. Nuoširdus ir rūpestingas žmogus, atsidavęs savo darbui.

 

Ieva 2014-09-25

Katya 2014-09-02

Extremely professional and unbelievably cozy. Great location and amazing atmosphere! Highly recommended!

Katya, Moscow

Gintarė 2014-08-25
Jau teko apsilankyti – buvau maloniai nustebinta. Kosmetologė labai maloni ir profesionali. Prieš pasiūlydama procedūrą ištyrė veido odą, pasidomėjo kokios procedūros buvo atliktos anksčiau. Užtruko net 1h45min – išėjau su akivaizdžiai švaresne oda. Būtinai apsilankysiu dar :)

 

Gintė 2014-07-01

 

p. Martynas 2014 05 23

 

 

Genovaitė Šaikuvienė  2014 04 16

 

Kadangi Moters dienos proga iš sūnaus gavau dovanų kuponą masažo salone „Matančios rankos“, esančiame Gedimino pr. 32, Vilniuje, tad leidau sau atsipūsti nuo dienos darbų ir pasimėgauti atgaivos akimirkomis masažo kabinete. Pasirinkau kūno linijas modeliuojantį masažą ir nenusivyliau. Masažas buvo nuostabus, profesionalus. Po jo jaučiausi palengvėjusi ir pailsėjusi. Puiki švelnių, šiltų ir stiprių rankų masažuotoja, deja, nelabai pamenu vardo, rodos Aistė :) Netrikdė kalbomis. Visą laiką kabinete grojo raminanti muzika. Tai tikrai puikus masažo salonas, jauki aplinka, gražus interjeras. Maloni salono administratorė. Nuoširdžiai ir ramia sąžine galiu rekomenduoti apsilankyti masažo salone „Matančios rankos“ ir pasimėgauti atgaivos akimirkomis.

p. Tomas 2014 04 09

Norėčiau padėkoti masažuotojai – kineziterapeutei Anai už nuostabų viso kūno masažą. Atėjau į ,,Matančias rankas“ dėl to, kad jaučiausi pavargęs,prastai miegojau, bei kartais skaudėdavo nugarą dėl sėdimo darbo. Jau po pirmojo  masažo, pajutau, viso kūno atsigavimą, bei pagerėjusį miegą. Taip pat retesnius nugaros skausmus. Būtinai apsilankysiu masažo salone dar ne vieną kartą, dėl profesionalaus masažo, bei teigiamo efekto po jų.

p. Julija 2014 04 03

Pavasariui atėjus, leidau sau palepinti kūną ir įsigijusi vakuuminių masažų seansą likau juo be galo patenkinta. Stengiausi nesusidaryti išankstinės nuomonės ir nedėti per daug vilčių, bet rezultatas nustebino mane pačią – oda tapo akivaizdžiai lygesnė, šlaunų ir sėdmenų apimtys sumažėjo keliais centimetrais, o figūra įgavo dailesnes formas, gražų siluetą. Procedūra neskausminga, o derinant su sveika mityba ir sportu – itin efektyvi. Be to, masažo salono “Matančios rankos” personalas, o ypač mieloji p. Elvyra, atlikusi šią procedūrą, buvo papildoma priežastis nekantriai laukti vis naujo apsilankymo. Esu dėkinga Jums už peną ne tik kūnui, bet ir sielai.

Rasa Bukelskienė 2014 03 28

Pas Jus atvykau norėdama atsikratyti įtampos ir atsipalaiduoti. Lankiausi pas masažuotoją Algirdą, kuris labai patiko tiek savo masažo technika, tiek nuoširdžiais patarimais, kaip stiprinti sveikatą. Švari, jauki, šilta atmosfera, malonus bendravimas: 10 balų – štai kaip vertinu šį saloną.

 

Irma Trapinskienė 2014 03 03

„Matančios rankos“ salone įsigijau 12 masažų kursą, nes jaučiau nugaros bei galvos skausmus dėl patirtos stuburo traumos. Po masažų jaučiausi atsipalaidavusi, sumažėjo galvos skausmai, padaugėjo energijos.

 

Giedrė Brazienė  2014 02 17

 

Kadangi dirbu sėdimą darbą, kiekvienais metais profilaktiškai renkuosi masažų kursą. Pasirinkau „Matančias rankas“, nes šis salonas turi ir masažuotoją  – kineziterapeutę  (Ana). Po masažo jaučiausi geriau, gavau daug patarimų ir išmokau mankštos  pratimų, kuriuos ir dabar atlieku namie, kad sustiprinčiau nugaros raumenis. Likau patenkinta specialistės darbu, taip pat pasidžiaugiau jaukia aplinka ir šiltu priėmimu.

 

 

Taikome 100% pinigų gražinimo garantiją!

 

Jei bet kokios mūsų paslaugos atlikimo metu, jums kažkas nepatiks ar netiks, mes be jokių papildomų klausimų gražinsime jums pinigus.

Taip pat masažo poveikį galėsite išbandyti net 30 dienų. Jei per šį laikotarpį pastebėsite, kad jūsų sveikata nepagerėjo… jei masažas ar kita procedūra nepatenkino jūsų lūkesčių…, kreipkitės į mus dėl pinigų susigrąžinimo ir per keletą dienų viskas bus atlikta.